Екскурсії та онлайн-концерт: як у Вінниці відзначатимуть «Годину Землі»

Новини Вінниці

27 березня Вінниця долучиться до міжнародної події, започаткованої Всесвітнім фондом природи, ‒ «Години Землі». В місті анонсують екскурсії, онлайн-розмову та концерт. Окрім того, з 10 березня в місті триває еко-акція «В свою чашку».

Про це йдеться на Facebook-сторінці «Інституту розвитку міст».

«Впродовж останніх років «Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development», організовуючи «Годину Землі» у Вінниці поєднує екологічні теми з музикою. І вже цієї весни ми підготували для містян не лише концерти», ‒ зазначено в дописі.

Відтак, з 10 до 27 березня в 20-ти кав’ярнях міста діє акція «В свою чашку». Вінничанам пропонують прийти до обраної кав’ярні та придбати каву або чай у власне горнятко чи чашку. На спеціальних картках учасники акції отримують штампи від барист. За 8 штампів вінничани зможуть отримати подарунки від організаторів.

Детальніше про еко-акцію ‒ ТУТ.

Окрім того, 27 березня, о 18:00 у середмісті Вінниці відбудуться дві безкоштовні історичні еко-екскурсії «Година твого міста». Одна ‒ велосипедна, друга ‒ пішохідна. Обидві екскурсії супроводжуватимуть вінницькі гідеси: Анастасія Стовпець (лектор-екскурсовод «Центру історії Вінниці») та Інна Шумська.

Всім учасникам та учасницям організатори обіцяють набори еко-подарунків.

Реєстрація на екскурсії розпочнеться невдовзі, за оновленнями радять слідкувати на Facebook-сторінці «Енергоефективна Вінниця».

Також, у суботу 27 березня о 20:30 вінничан запрошують долучитись до Міжнародної акції «Година Землі 2020» та вимкнути у своїх домівках світло. Саме з 20:30 і протягом однієї години на території всієї Вінниці буде відімкнено необов’язкове світло, підсвітки визначних будівель та мостів.

Вечір пропонують завершити разом під акустичний онлайн концерт-розмову в студії «ПІЧ»

«Під час трансляції о 21:00, ми разом з командою громадської організації «ДІЛИ еко NGO» поговоримо про особисту-екоефективність, розкажемо про те, як мистецтво поєднується із екологією та послухаємо виступ гурту «Очеретяний кіт»», ‒ підсумовують в «Інституті».

Довідково

«Година Землі» ‒ щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра закликає людей вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Нагадаємо, 19 березня вінничан запрошують на молодіжний кліматичний страйк.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *