27 березня Вінниця долучиться до міжнародної події, започаткованої Всесвітнім фондом природи, ‒ «Години Землі». В місті анонсують екскурсії, онлайн-розмову та концерт. Окрім того, з 10 березня в місті триває еко-акція «В свою чашку».
Про це йдеться на Facebook-сторінці «Інституту розвитку міст».
«Впродовж останніх років «Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development», організовуючи «Годину Землі» у Вінниці поєднує екологічні теми з музикою. І вже цієї весни ми підготували для містян не лише концерти», ‒ зазначено в дописі.
Відтак, з 10 до 27 березня в 20-ти кав’ярнях міста діє акція «В свою чашку». Вінничанам пропонують прийти до обраної кав’ярні та придбати каву або чай у власне горнятко чи чашку. На спеціальних картках учасники акції отримують штампи від барист. За 8 штампів вінничани зможуть отримати подарунки від організаторів.
Детальніше про еко-акцію ‒ ТУТ.
Окрім того, 27 березня, о 18:00 у середмісті Вінниці відбудуться дві безкоштовні історичні еко-екскурсії «Година твого міста». Одна ‒ велосипедна, друга ‒ пішохідна. Обидві екскурсії супроводжуватимуть вінницькі гідеси: Анастасія Стовпець (лектор-екскурсовод «Центру історії Вінниці») та Інна Шумська.
Всім учасникам та учасницям організатори обіцяють набори еко-подарунків.
Реєстрація на екскурсії розпочнеться невдовзі, за оновленнями радять слідкувати на Facebook-сторінці «Енергоефективна Вінниця».
Також, у суботу 27 березня о 20:30 вінничан запрошують долучитись до Міжнародної акції «Година Землі 2020» та вимкнути у своїх домівках світло. Саме з 20:30 і протягом однієї години на території всієї Вінниці буде відімкнено необов’язкове світло, підсвітки визначних будівель та мостів.
Вечір пропонують завершити разом під акустичний онлайн концерт-розмову в студії «ПІЧ»
«Під час трансляції о 21:00, ми разом з командою громадської організації «ДІЛИ еко NGO» поговоримо про особисту-екоефективність, розкажемо про те, як мистецтво поєднується із екологією та послухаємо виступ гурту «Очеретяний кіт»», ‒ підсумовують в «Інституті».
Довідково
«Година Землі» ‒ щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра закликає людей вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.
![](http://vinnitsaok.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/161493633_3921996151180169_5782873335112741312_o-724x1024.jpg)
Нагадаємо, 19 березня вінничан запрошують на молодіжний кліматичний страйк.
У нашого сайту тепер є Telegram
Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку