Вінничанин пропонує створити у місті сміттєсортувальні станції
Мешканець Вінниці Дмитро Кошевець пропонує створити у місті станції із сортування сміття. Свою пропозицію громадянин висловив у петиції до міської ради. «Наразі в нашому місці присутні так звані “пункти прийому вторинної сировини”, але більшість з них орієнтовані на великі партії склотари або ж там настільки брудно, що бажання ще раз прийти туди одразу відпадає. Такі […]
Читати детальніше