За останні три місяці більшість українців, що були госпіталізовані з COVID-19 не були вакцинованими
Понад 98% госпіталізованих з коронавірусною хворобою в останні три місяці не були вакциновані. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України у Facebook. «За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні – невакциновані», – заявив Кузін, головний державний санітарний […]
Читати детальніше