На Вінниччині запрацювали пункти обігріву
Через похолодання на Вінниччині запрацювали пункти обігріву. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Вінницькій області. Погані погодні умови стали причиною необхідності розгортання місць обігріву. На Вінниччині їх облаштували на вокзалах та лікарнях області. Першочергово пункт обігріву облаштований аби уникнути випадки обмороження та загибелі людей від холоду. «У випадку значного зниження температурних показників повітря, будуть розгорнуті мобільні […]
Читати детальніше