На Вінниччині екс-керівник реабілітаційного закладу для дітей-інвалідів розтратив 427 тис. грн з бюджету
Вінницькою місцевою прокуратурою колишньому керівнику одного із закладів для реабілітації дітей-інвалідів, який належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. У ході досудового розслідування установлено, що екс-посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, протягом трьох років щомісячно підписував накази про власне преміювання, в […]
Читати детальніше