У Вінниці 42 житлові будинки та 56 закладів соцсфери підключили до опалення
Від сьогодні, 15 жовтня, з 9:00 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу послуги з централізованого опалення для населення. Станом на 13:00 подано теплоносій на 42 будинки. У підприємстві попереджають, що під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви: Такі ситуації – це в межах норми. Головне – швидко на них реагувати. […]
Читати детальніше