У Вінниці 42 житлові будинки та 56 закладів соцсфери підключили до опалення

Новини Вінниці Топ

Від сьогодні, 15 жовтня, з 9:00 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу послуги з централізованого опалення для населення. Станом на 13:00  подано теплоносій на 42 будинки.

У підприємстві попереджають, що під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви:

  • Такі ситуації – це в межах норми. Головне  – швидко на них реагувати. Тому на всі місця, де будуть виявлені аварійні ситуації, оперативно виїжджатимуть і працюватимуть бригади. Також можуть виникати пориви у внутрішньобудинкових системах, за які відповідають управляючі компанії. У таких випадках послугу буде відновлено після ліквідації поривів працівниками управляючих компаній, адже саме вони відповідають за внутрішньобудинкову систему. Про всі будинки, на які буде призупинена послуга з централізованого опалення в зв’язку з поривами, якщо такі будуть, інформація оновлюватиметься на офіційному сайті підприємства.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» звертається до вінничан:

  • Якщо Ви помічаєте аварії на тепломережах, пориви у системах централізованого опалення чи гарячого водопостачання,  просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за номером за тел.: 43-34-95.

Нагадуємо, з 7 жовтня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» розпочало подачу теплоносія до закладів соціальної сфери відповідно до письмових заявок керівників. Станом на ранок 15 жовтня  послугою вже забезпечено 56 закладів соціальної сфери (відповідно до заявок керівників).

Довідка. Теплопостачальне підприємство забезпечує послугою з централізованого опалення 1222 будинки житлового фонду м. Вінниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *