Перша книжка для дітей від співачки Наталії Могилевської

Новини Вінниці Новини України

Наталія Могилевська працює над своїм новим книжковим проєктом — першою книгою для дітей. Про це вона повідомила 26 квітня під час зустрічі на фестивалі «Книжкова країна».

Книжка з назвою «Мама тебе знайде» вийде друком у видавництві «Ранок». Це казкова історія про справжні родинні почуття, підтримку та любов рідних. Головними персонажами розповіді стануть маленькі ведмедики, яким, попри всі труднощі, вдасться відшукати свої справжні дім та сім’ю.

На події у рамках книжкового фестивалю Наталія Могилевська поділилася з присутніми кількома деталями щодо майбутнього проєкту. Як сказала співачка, джерелом натхнення для неї стали особистий досвід і власні переживання батьківства. А ще маленька донечка Софія, яку разом зі старшою Мішель вона удочерила майже два роки тому. Саме для неї перед сном Наталія розповідала казку про двох ведмедиків, яких прихистила інша родина ведмедів. 

Поділитися власними переживаннями й досвідом Наталія вирішила й з іншими. Тема усиновлення завжди була важливою та стала ще більш актуальною під час повномасштабної війни, коли багато дітей втрачають своїх рідних батьків, їхню підтримку та турботу. Однак подарувати їм свою любов і тепло, яких вони так потребують, може нова родина. Тому Наталія вирішила перетворити свою казку для донечки в дитячу книжку, яку зможуть прочитати інші. Як повідомила співачка, саме через дитячу історію і діти, і дорослі найкраще зрозуміють емоції героїв, зможуть порівняти себе з ними та перейнятися цією темою.

Під час зустрічі Наталія Могилевська також переповіла уривок із розповіді та заспівала частину пісні, створеної спеціально для майбутнього видання, що вийде у форматі мультимедійного проєкту.

У видавництві «Ранок» зазначають, що вся команда рада долучитися до цього важливого проєкту з чуттєвими й актуальними для нашого суспільства темами. Там очікують, що казкова історія «Мама тебе знайде» буде опублікована й доступна для читачів вже цієї осені. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *