ТОП 5 помилок, яких припускаються велосипедисти-початківці

Новини Вінниці Статті

Сьогодні найпопулярнішою моделлю велосипеда є маунтінбайк. Його перевага не тільки в надійності та високій міцності комплектуючих деталей, але і в універсальності. Ви без проблем зможете використовувати гірський велосипед як у місті, так і в умовах бездоріжжя. Саме з цієї причини багато райдерів-початківців віддають перевагу маунтінбайкам.

Замовити велосипед високої якості можна на сайті інтернет-магазину Велопланета veloplaneta.ua, в якому ви знайдете величезний вибір байків і аксесуарів до них. При цьому сам гірський велосипед не вбереже від помилок, яких припускаються багато новачків. Про такі помилки й поговоримо.

Чого слід уникати під час їзди на маунтінбайку

Ось п’ять основних помилок, які допускають байкери-початківці, які обрали як транспорт гірський велосипед:

  1. Постановка ніг на мисках – незалежно від того, їздите ви на контактних або плоских педалях, величезний вплив на якість їзди робить положення ніг. Якщо ставити ноги на миски, то м’язи гомілки піддаються додатковому навантаженню, непотрібному навантаженню. Висувайте ступні трохи вперед, щоб упор припадав не на пальці.
  2. Швидке педалювання по технічних ділянках – новачки часто вдаються до активного кручення педалей під час їзди камінням або гористими ділянками дороги. Так підвищується ризик зачепитися педаллю за сторонній предмет.
  3. Недостатній огляд траси – не потрібно дивитися виключно під переднє колесо, адже попереду на вас можуть чекати небезпечні перешкоди.
  4. Прихильність до сідла – звичайно, зручне сідло створює відчуття комфорту та безпеки, проте при ускладненні рельєфу найкращими амортизаторами мають стати м’язи ніг.
  5. Мертва хватка керма – якщо занадто сильно стискати грипси, то через кілька хвилин активної їзди у райдера почнуть боліти кисті, передпліччя та плечі. Сильне здавлювання керма дає лише ілюзію безпеки, насправді створює напругу в м’язах.

Напевно, якщо ви тільки почали освоювати маунтінбайк, то дізналися одну чи кілька своїх помилок.

Висновок

Для райдерів-початківців існує універсальна порада – збільшуйте навантаження і складність трас поступово. Спочатку катайтеся тільки ідеально рівним дорогам і слідкуйте, щоб не допускати вищезгадані помилки. Так ви навчитесь правильної їзди й не зміните свого стилю на складніших ділянках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *