Вінничан всіх національностей запрошують продекламувати вірші мовами предків

Відео Новини Вінниці Топ

Вінницькі активісти започаткували флешмоб до Дня рідної мови, що відбудеться 21 лютого. Мешканців міста всіх національностей запрошують декламувати вірші мовами предків.   

Як стверджують ініціатори акції, долучитися до заходу можуть усі охочі, умова — любов до рідної мови та знання поезії рідною мовою.Головна мета цього дня — підтримати самобутність та підкреслити важливість рідної мови для кожного народу.

«Мова відіграє у нашому житті надзвичайно велику роль: від перших днів ми чуємо слова наших батьків рідною мовою, підіймаємося на боротьбу та кличемо свою Вітчизну рідною мовою. ми зізнаємося у коханні, ми говоримо те, що думаємо, завдяки тому, що існує викохана нашими предками і донесена до цього часу мова. Тому, разом із громадськими активістами, представниками різних народів, які проживають на території нашої області, ми розпочали підготовку до флешмобу, який відбудеться 21 лютого», – каже співорганізаторка акції, волонтерка та депутатка Вінницької міської ради від партії «Європейська солідарність» Олена Верлан-Кульшенко.

Більш детально про те, як можна приєднатися до флешмобу, розповідає в авторському відеоблозі Олена Верлан-Кульшенко  на YouTube- каналі Вінниця NOW.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *