Подільський Шлях святого Якова відтепер має друковану мапу

Новини Вінниці

Туристично-паломницький маршрут Camino Podolico відтепер має друковану мапу. На сторінці проєкту Camino Podolico у Facebook зазначається, що на мапі проставлено трек маршруту та найцікавіші місця, через які пролягає Шлях.

Мапи варто запитувати у   місцях проставлення наліпок та видачі паспортів пілігрима. Їх можуть отримати або переглянули усі охочі мандрівники Camino Podolico.

Возможно, это изображение (карта и текст)
Возможно, это изображение (карта и на открытом воздухе)

Нагадаємо,  Camino Podolico ― Подільський шлях святого Якова. Маршрут простяається від Вінниці до Кам’янця-Подільського та пролягає через місто Бар. В перспективі Camino Podolico стане частиною міжнародної мережі Шляхів святого Якова (перший сертифікований культурний маршрут Ради Європи).

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Державного агентства розвитку туризму.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *