Вінницький боксер здобув «срібло» міжнародного турніру

Новини Вінниці

Вінницький боксер Олександр Железняк здобув срібну медаль XV Міжнародного турніру з боксу, присвяченого Миколі Мангеру. Змагання пройшли у Херсоні.

Олександр Железняк  – учень головного тренера збірної України Леоніда Лоївського, він змагався у ваговій категорії до 63 кілограмів. За інформацією телеканалу «Суспільне.Вінниця», у фінальному поєдинку вінничанин поступився дуже сильному конкуренту – Джуніасу Джонасу з Намібії, який цього року виступить вже на своїй другій Олімпіаді.

Вінничанин став срібним призером міжнародного турніру з боксу

У півфіналі вінничанин здолав українця Дмитра Черняка.

У турнірі Мангера взяли участь боксери з десяти країн: Казахстан, Азербайджан, Марокко, Болгарія, Вірменія, Молдова, Намібія, Хорватія, Польща та Україна. Змагалися спортсмени у восьми вагових категоріях.

Україну представляли 32 боксери. Національна збірна здобула перше місце у підсумковому заліку, отримавши 14 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

На другому місці збірна Вірменії. У неї 10 медалей: 2 золотих, 3 срібних та 5 бронзових. Третю сходинку посіла Намібія з єдиною медаллю – золотою.