Вінничанин Артем Самоєнко зареєстрував петицію до міської ради з проханням побудувати на території парку «Хімік» скейт-парк. Автор звернення зазначає, що існуючий парк виявився непридатним та небезпечним для підлітків.
«У місті Вінниця вкрай потрібне таке місце для тренувань райдерів. Скейт-парк який вже існує в місті виявився непридатним і навіть небезпечним для життя підлітків. Під час опитувань молодь неодноразово висловлювала своє невдоволення з приводу того, що в найкомфортнішому місті України немає спеціально відведених місць для тренувань райдерів. Хлопці і дівчата катаються в основному по дорозі, що є дуже небезпечним, біля будівлі Прозорого офісу, на території вінницького універмагу, біля пам’ятників та ще в багатьох непридатних для цього місцях звідки їх постійно проганяє охорона, скаржаться люди і погрожують поліцією», ‒ йдеться в петиції.
Автор звернення зазначає ‒ головним акцентом парку є здоровий спосіб життя, врахування потреб різних вікових та соціальних груп і сприяти їх взаємодії. За словами Артема Самоєнка, парк повинен мати власну концепцію, ідентичність та бути унікальним.
«Будівництво майданчику обов’язково дасть свої плоди, вінницькі підлітки зможуть розвивати своє хобі до професійного рівня. Адже у 2020 році Олімпійський комітет додав дисципліну bmx, Park FreeStyle в програму ігор і він вважається офіційним видом спорту. Дуже сподіваємося на позитивну відповідь і побудову Скейт-майданчику у нашому місті професіоналами своєї справи, щоб наше місто було найкомфортнішим не лише для дорослого населення і зовсім маленьких дітей, але й для підлітків», ‒ підсумовує вінничанин.
Для того, щоб петицію розглянули в міськраді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. До кінця збору підписів лишилося 14 днів.
Підтримати звернення можна ТУТ.
Варто зазначити, що на сьогодні в парку «Хімік» розпочалися підготовчі роботи з реконструкції. Як в лютому повідомляв на Facebook-сторінці депутат міської ради Віктор Перлов, на території парку почали зрізати аварійні дерева. Перший етап підготовчих робіт передбачає часткове видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень. Під видалення потрапило менше 10% дерев (біля 30 шт.). У жовтні минулого року вони були відмічені фарбою та яскравою стрічкою.
Натомість, за словами Віктора Перлова, проєкт реконструкції передбачає висадку 77 нових дерев.
Як зазначила в коментарі «Місту над Бугом» Вікторія Кравчук, керівниця відділу урбаністики Інститут розвитку міст, по периметру парку облаштували огорожу, аби потім розпочати усі роботи на території парку.
У нашого сайту тепер є Telegram
Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку