Вінницький боксер виборов чемпіонство міжнародного турніру у поєдинку з росіянином

Новини Вінниці

Вінничанин Геннадій Масленніков здобув чемпіонський титул на Міжнародному молодіжному турнірі з боксу «Адріатична перлина», що пройшов у Чорногорії. Про це інформує Федерація боксу у Вінницькій області.

У фінальному двобої 18-річний вінницький спортсмен виявився сильнішим за представника Російської Федерації Тенгіза Котояна.

Ще один вінничанин Максим Власюк приніс до скарбнички збірної України бронзову медаль у ваговій категорії до 56 кілограм. Загалом наша молодіжна збірна завоювала на турнірі у Чорногорії 15 нагород: 4 золоті, 3 срібні і 8 бронзових медалей.

До слова, Геннадій Масленніков був визнаний найкращим спортсменом Вінниччини за підсумками 2020 року. Голосування відбувалось на сайті Відділення Національного Олімпійського комітету у Вінницькій області.