Вінниччина отримає 132,4 мільйони гривень на проєкти регіонального розвитку

Новини Вінниці

На фінансування соціальних та інфраструктурних проєктів Вінницька область отримає з «Державного  фонду регіонального розвитку» 132,4 мільйони гривень у 2021 році.

Як йдеться у дописі на Facebook-сторінці голови ОДА Сергія Борзова, до переліку проєктів, які мають отримати фінансування, включено  13 перехідних об’єктів з минулих років і проєкт з розвитку спортивної інфраструктури, який набрав найбільшу кількість балів за технічним завданням «Будівництво (модернізація) спортивних споруд (облаштування необхідним обладнанням).

До того ж, планується реалізувати 8 проєктів у рамках програми «Велике будівництво». Йдеться про 2 об’єкта охорони здоров’я, 3 заклади дошкільної освіти, 2 об’єкта спортивної інфраструктури та 1 об’єкт культурної спадщини.

Разом з тим, регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку одноголосно підтримала пропозицію щодо можливості включення до переліку проєкту з реконструкції будівлі для розміщення «Вінницького інноваційно-технологічного парку» (розташований на вулиці 600-річчя, 21А). Очікується, що проєкт отримає фінансування у сумі 4,5 мільйонів гривень за програмою «Велике будівництво».

Для довідки: Державний фонд регіонального розвитку створюється у складі загального фонду державного бюджету. Фонд  функціонує задля фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *