Слідчі дії: з ситуацією на Тростянецькому спиртзаводі розбиралася прокуратура

Новини Вінниці Топ

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідують слідчі УСБУ у Вінницькій області, за фактом забруднення атмосферного повітря внаслідок діяльності ДП “Тростянецький спиртовий завод”.

У ході слідства здобуто докази, які свідчать про ймовірне розкрадання майна  підприємства під час його модернізації та переобладнання.

Слідством установлено, що на території державного підприємства розміщене майно й обладнання, належне приватній структурі, за допомогою якого здійснюється виготовлення продукції, та як наслідок – виділення рідких промислових відходів на полях фільтрації.

Для встановлення об’єктивних даних та відомостей у кримінальному провадженні прокуратурою Вінницької області спільно зі співробітниками СБУ 17 вересня на підставі дозволу суду, було проведено слідчі дії на території державного підприємства та приватної структури за участі фахівців уповноважених органів державного контролю у сфері екології, санітарно-епідеміологічного контролю, охорони праці та земельного законодавства.

За результатами проведених слідчих дій, встановлено системні порушення норм чинного законодавства, спеціалістами відібрано відповідні зразки очевидно забруднених ґрунтів з полів фільтрації підприємства, вилучено ряд документів, а також, встановлено необліковану продукцію, підготовлену до переробки. 

Ураховуючи суспільний резонанс та соціальну напругу у громаді селища Тростянець, слідством вживаються заходи щодо якнайшвидшого призначення відповідних експертиз та отримання висновків уповноважених органів контролю.

За інформацією: пресслужба прокуратури Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *