Через марш родин, який очолить Римо-Католицький Архієпископ, у центрі Вінниці перекриють рух

Новини Вінниці Топ

Під час Конгресу сімей, 22 вересня, у середмісті Вінниці відбудеться марш родин «Сім’я сильна Богом». У зв’язку із цією подією, з 09:00 до 10:00 буде тимчасово обмежений рух приватного та громадського транспорту по вулиці Соборній від перехрестя Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів до перехрестя Соборна – Театральна. З 10:00 до 11:30 тимчасово не курсуватиме приватний та громадський транспорт по вул. Соборній та Хмельницькому шосе. Рух буде обмежено від перехрестя вул. Соборна – Театральна до перехрестя Хмельницьке шосе – Магістратська.

За повідомленням міської ради, для участі у марші до Вінниці приїде близько 20 тисяч вірян з усієї України та з-за кордону. Очолить ходу Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті.

До слова, організований Всеукраїнською радою церков та Римо-Католицькою Церквою Конгрес сімей триватиме на Вінниччині з 20 по 22 вересня. У перший день відбудеться низка заходів у Шаргороді. На другий день, який переважно розрахований для участі молоді та дітей, Конгрес триватиме в обласному центрі. А в неділю, 22 вересня, у середмісті Вінниці планується марш родин «Сім’я сильна Богом».

Зазначається, що під час ходи приватний автотранспорт курсуватиме  по  вул. Київській, В’ячеслава Чорновола та Магістратській. 

Муніципальні автобуси №19, 24, 25 та маршрутні таксі 23А, 29А, 32А їздитимуть по вул. Київській, В’ячеслава Чорновола, Магістратській. 

Рух муніципальних автобусів № 7, 21, 22 та маршрутних таксі №7А, 21А,  22А  в обох напрямках  буде організований по  вул. Князів Коріатовичів.

Муніципальні автобусі №5, 11 та маршрутних таксі №5А, 10А, 28А  в обох напрямках  курсуватимуть по вул. Данила Галицького, Хмельницькому шосе, Магістратській. Рух трамваїв на час проведення маршу родин буде призупинений. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *