Українці здобули першу в історії медаль зі снукеру

Новини України

Українці здобули першу в історії медаль на міжнародних змаганнях з більярдного спорту снукер серед чоловіків. Про це повідомляє прес-служба Мiнiстерства молоді та спорту України.

Чемпіонат Європи з більярдного спорту снукер проходив з 29 травня по 9 червня у столиці Сербії. Серед спортсменів з понад 20 країн-учасниць українці здобули дві нагороди.

Бронзову нагороду континентальної першості серед команд чоловіків завоювали Владислав Вишневський та Антон Казаков.

• Слід відзначити, це перша в історії України медаль на міжнародних змаганнях зі снукеру серед чоловіків, – зазначили у міністерстві.

Ще одну медаль до скарбнички збірної, як вказано, приніс Алан Трігг, який став срібним призером чемпіонату серед чоловіків старшої вікової групи masters.