Вінниччина підтримала українську армію на 118,9 млн грн

Новини Вінниці

За три місяці  2019 року платники податків Вінниччини перерахували до державного бюджету понад 118,9 млн грн військового збору. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, ця сума перевищує прогнозовану на 12,5 млн грн або на 11,8%.

Проти аналогічного періоду минулого року внесок вінничан на обороноздатність зріс майже на 23,8 млн. грн. або чверть. Тоді, упродовж січня-березня 2018 року, платники області перерахували понад 95,1 млн грн патріотичного збору.

Довідка. Військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року, а термін дії – до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

За інформацією: Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *