Сьогодні, 11 червня, у Вінницькій міській раді підбили підсумки міського конкурсу фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у 2018 році. Фінансування отримають 11 проектів, які набрали найбільшу кількість балів від конкурсної комісії. Мінімальний розмір гранту – 25 тис. грн, максимальний– 100 тис. грн. До участі в конкурсі допускалися проекти, які передбачали співфінансування в розмірі не менше 25% власного внеску.
11 громадських організацій, які отримають фінансову підтримку із бюджету у розмірі 800 тис. грн на реалізацію своїх ідей та кураторів, які їм допомагатимуть у реалізації проектів. Такий конкурс проходить з 2012 року. На наступний рік ми змінимо умови конкурсу, адже він дуже популярний серед громадських організацій, – розповів директор департаменту правової політики та якості Роман Бочевар.
Реалізовані будуть такі проекти: «Соціальне патрулювання» (ГО «Полум'я надії»); «Вінницька школа громадської участі: місцевий бюджет для громади» (ГО «Філософія Серця»); «Живе слово: баланс між віртуальним та реальним спілкуванням» (ГО «Крок назустріч»); «VR-Vinnytsia – віртуальні екскурсії Вінницею» (ГО «Країна інформаційних технологій»); «Регіональній центр підтримки сімей, в яких виховується дитина з інвалідністю: «Сонечко» (ГО «Консультаційно-інформаційний центр для сім'ї, дітей та молоді»); «Громадський бюджет у школі» (ГО «Крок назустріч»); «Соціально-просвітницький проект «Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент формування сприятливого простору в сфері освіти» (ГО «Культурний Всесвіт»); «Кроки на шляху до соціальної інклюзії та професійного зростання» (Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»); «Навчання та підготовка асистентів вчителів та супроводжуючих» (Вінницький обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів-УСІ»); «Навчально-розважальна серія концертів «Рок-атестація» (молодіжна ГО «Ноктюрн»); «Розробка стратегії розвитку електромобільної інфраструктури м. Вінниці» (ГО «Аль-Енерго»).
Керівник ГО «Аль-Енерго» Олег Щербаков каже:
Наша організація вже декілька років працює над темою альтернативної енергетики розвитку електромобільного транспорту. Ми привертаємо увагу громадськості і приватних організацій. Ми хоче розробити стратегію розвитку електромобільної інфраструктури міста Вінниці. Хоч нам виділили і менше коштів, ніж ми просили, але нам вдасться в повній мірі реалізувати наш проект. Це питання досить актуальне і потрібне. Хочемо, аби ідея була реалізована і ще раз довести, що наше місто має формати розвитку електротранспорту.
Нагадаємо, конкурс тривав із другого квітня по друге травня.
За інформацією: www.vmr.gov.ua