24 жовтня у Вінниці стартували триденні курси для слідчих та прокурорів. Фахівці Консультативної місії, які мають багаторічний досвід роботи у сфері безпеки, поліцейської діяльності, судової системи, боротьби з корупцією, навчають вінницьких правоохоронців найкращим європейським методикам кримінальних розслідувань.
Експерти КМСЄ зі Швеції, Болгарії Фінляндії, Норвегії, Литви, Великобританії та Чехії діляться з учасниками тренінгу практикою розслідувань злочинів у сфері корупції, кіберзлочинності, розслідуванні фінансових кримінальних правопорушень, у тому числі фактів відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом, а також співпрацею між оперативними працівниками поліції та слідчими.
Мета навчальної програми – ознайомити українських правоохоронців європейською практикою розслідувань злочинів сексуального характеру, гендерного насилля, відстеження і вилучення криптовалют, захист свідків.
По закінченню навчального курсу 30 його учасників отримають сертифікати Консультативної місії.
Такі тренінги в Україні проводяться другий рік поспіль. Цьогоріч Вінниччина стала п’ятим регіоном, де представники КМСЄ діляться зі слідчими та прокурорами Європейським досвідом.
За інформацією: Відділ комунікації поліції
Вінницькій області
http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=8000
На виклик поліції 22.09.2017 року для подання і оформлення Заяви про злочин, який скоєно відносно Грушак В.Г. групою осіб: Грушак Валентиною Олександрівною, Грушак Іриною Валентинівною та Грушак Олександрем Валентиновичем за 191 статтею Кримінального Кодексу України щодо привласнення належного Грушаку Валентину Григоровичу майна (меблі, техніка, одяг, взуття, особисті речі та інше, вартість якого на сьогоднішній день є значною, і навіть великою) залишено працівниками поліції без відповідної уваги. При цьому, за допомогою телефонного зв`язку (050) 359-10-22 було поставлено до відома представника поліції (Заріну). Як результат, заяву не прийнято, і скеровано до ДСНС.
Ось так працює поліція, тому дуже необхідно їх навчати Європейській практиці допомоги