Аудіогід по видатних місцях Вінниці пропонують створити студенти

Новини Вінниці

У вінницькій мерії завершився черговий етап стажування студенів у виконавчих органах міської ради в рамках програми «Молодіжна альтернатива». 2 липня її учасники презентували керівництву міста свої ідеї, реалізація яких могла б бути корисною для місту. Серед них – створення аудіоекскурсії по Вінниці, облаштування куточку мандрівної книги по європейській ідеї буккросінгу, навчання учнів вінницьких шкіл надавати домедичну допомогу. А також – проект «Keep calm and Learn English, або англійська мова у Вінниці» та створення велоісторії.

Так, Анастасія Володіна, яка навчається у Донецькому національному університеті, запропонувала проект «Створення аудіогіду по видатних місцях Вінниці». «Вінниця є туристичним містом, тому створення аудіоекскурсії, в тому числі й англомовної, є актуальним завданням. Аудіогід містом та областю буде розміщено на сайті «Вінниця туристична». Реалізація проекту дозволить збільшити кількість туристів, популяризувати місто», – каже Анастасія Володіна.

Студент медичного коледжу Артем Межвинський, презентував проект «Врятуй життя собі та ближньому».

«Він має на меті навчити учнів вінницьких шкіл правилам надання долікарської допомоги. Адже в екстремальних ситуаціях люди часто розгублюються і не знають, що робити, а діяти потрібно негайно. У Європі долікарську допомогу можуть надавати 60% людей, а в Україні – лише 15%. Проект передбачає виготовлення інформаційних матеріалів для учнів, проведення лекцій «Врятуй життя», відпрацювання теоретичного матеріалу», – зазначив Артем Межвинський.

Проект «Мандрівна книга: буккросинг» презентувала студентка Вінницького державного педагогічного університету Діана Грицишина.

«Я пропоную створити куточок мандрівної книги з вайдинглою машиною для книг у Вінницькій міській раді та забезпечити її 30 книгами, серед них українська, зарубіжна література та дитячі видання. А також – інформувати вінничан щодо правил користування буккросингом, який широко використовується у європейський країнах, коли людина, прочитавши книгу, залишає її для того, щоб її мав змогу прочитати хтось інший, і так далі. Таким чином, люди зможуть читати цікаві видання, обмінювати власними книгами та давати їм таким чином можливість «подорожувати».

Людмила Паращук з педагогічного університету представила проект «Keep calm and Learn English, або англійська мова у Вінниці»:

«Проект спрямований на пробудження інтересу до вивчення англійської мови, поповнення словникового запасу, розвиток розмовних навичок. Для дітей заняття проходитимуть в ігровій формі, вони співатимуть англійською пісні, братимуть участь в цікавих змаганнях та інших цікавих заходах. Адже іноземна мова засвоюється краще у творчій неформальній атмосфері. а в кінотеатрі під відкритим небом можуть бути показані англомовні фільми з субтитрами, і кожен перехожий зможе почути справжні голоси улюблених акторів та дізнатися нові слова та вирази».

Студентка Вінницького національного технічного університету Марина Забаштанська запропонувала проект «Вело-історія».

«Маршрут вело-історії пролягатиме повз Музей пам’яті воїнів Вінниччини, краєзнавчий музей, музей «Мій край – Поділля» та музей-садибу М.Пирогова. Його відстань становитиме 8 кілометрів. Проект має на меті розвинути вело туризм, зацікавити людей до вивчення історії міста та відвідування музеїв, а також – залучити городян та туристів до активного та здорового способу життя. Також в його рамках планується створити велопарковки», – зазначила Марина Забаштанська.

Підсумовуючи презентації молодих людей, секретар міської ради Павло Яблонський зазначив:

«Я радий, що у нас така талановита молодь, і я впевнений, що у вас гарне майбутнє. Ви чудово попрацювали та представили цікаві, актуальні та сучасні проекти. Сподіваюся, що ви отримали задоволення під час стажування у міській раді, я буду пропонувати, щоб всі ваші кандидатури внесли до кадрового резерву».

Після фінального захисту робіт студентам вручили сертифікати та подарунки.

За інформацією: Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *