Новообраний прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в разі прийняття програми уряду обіцяє прискорити економічний розвиток і продовжити курс реформ. Про це йдеться у програмі діяльності Кабміну, текст якого має РБК-Україна.
Зокрема, Гройсман обіцяє забезпечити прискорення економічний розвиток України за рахунок впровадження в роботі Державної фіскальної служби автоматизованої системи управління ризиками та оцінки митної вартості товарів, показників ефективності діяльності кожного функціонального підрозділу з чіткою регламентацією процедур і варіантів поведінки посадових осіб, їхньої персональної відповідальності.
Крім того, Гройсман пропонує прийняти новий Податковий кодексу та запровадити мораторій на внесення змін до нього протягом трьох-п'яти років.
Також у програмі Гройсмана містяться спрощення і перехід на міжнародні стандарти бухгалтерської звітності, прозора приватизація держпідприємств, а також впровадження на держпідприємствах міжнародних стандартів звітності та незалежного управління. Крім того, Гройсман обіцяє підвищити ефективність управління державними інвестиціями, реформувати Державну аудиторську службу.
В рамках реформи системи нацбезпеки і оборони у програмі містяться ініціативи по впровадженню нових підходів до оцінки загроз нацбезпеці, створення системи мобілізаційної підготовки та мобілізації, перехід ЗСУ на стандарти НАТО, зокрема створення сил швидкого реагування, підрозділів з високотехнологічним озброєнням.
У рамках реформи фінансового сектора Гройсман обіцяє поступову лібералізацію валютного регулювання, прийняття нового законодавства за стандартами ЄС, зокрема по товариствам з обмеженою відповідальністю, а також запровадити механізм корпоративних угод. Також в рамках даної реформи значиться створення сучасної біржової інфраструктури та умов для функціонування товарного біржового ринку.
У рамках реформи сільського господарства пропонується ввести передачу землі державної та комунальної власності виключно в порядку аукціону, а також залучення інвестицій у розвиток аграрного сектору, застосування різних форм державної підтримки, в тому числі фермерських господарств. Також аграріям обіцяють спростити систему оподаткування, пільгове кредитування, сприяння експорту товарів с/г виробництва.