Для повної переробки сміття українці мають витрачати близько 100 гривень
Щоб налагодити переробку відходів в Україні, потрібно щоб кожен українець сплачував близько 100 гривень на місяць. Про це під час прес- конференції повідомив еколог Олександр Ігнатенко. На сьогодні українці витрачають близько 10 гривень. "На сьогодні в Україні 96% сміття захоронюють на полігонах. Для порівняння у Швеції та Швейцарії це 0%. Але громадяни цих країн за […]
Читати детальніше