Голова Миколаївської ОДА подав у відставку
Голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков написав заяву про звільнення з посади, яку обіймає. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час візиту на Миколаївщину. "Вчора у мене була зустріч з головою Миколаївської ОДА Вадимом Меріковим і, незважаючи на певні досягнення, Вадим Меріков написав заяву про звільнення з посади голови", – зазначив П.Порошенко. З його […]
Читати детальніше