Пошуки зниклого еколога на сміттєзвалищі біля Львова досі тривають
Станом на ранок 14 червня, ситуація на сміттєзвалищі біля Львова контрольована, пошукові роботи зниклого еколога тривають. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Так, станом на 08:00 год. проводились пошукові роботи до яких було задіяно четверо рятувальників від ГУ ДСНС у Львівській області, один чоловік та один екскаватор від ОНУР, яким пересипано, орієнтовно, 1360 м.куб. сміття. З метою недопущення виникнення горіння сміття на дальньому […]
Читати детальніше