Керівників запорізької митниці викрили на хабарництві
Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили двох керівників запорізької митниці, які вимагали хабар від експортерів за безперешкодне оформлення документів. Про це повідомили в прес-службі СБУ. Співробітники СБУ затримали одного з начальників відділів митниці у службовому кабінеті під час отримання майже 125 тисяч гривень від експортера металобрухту. Правоохоронці задокументували факт передачі першої частини хабара у розмірі 50 тисяч гривень начальником відділу […]
Читати детальніше