Вінницькі цукровари першими в Україні застосували переробку сировини на сироп

Новини Вінниці Новини України

Вінницькі цукровари запровадили інноваційний метод переробки сировини на сироп і його консервації для збереження якості буряків та продовження виробничого сезону на міжсезонний період.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Вінницької ОВА.

«Наші вінницькі цукровари впровадили вперше в Україні нові технології по зберіганню своєї продукції. В осінній період цукровий буряк переробили до стану сиропу і законсервували, а в міжсезонний із сиропу нього отримали цукор», – розповіли в Департаменті.

За його словами, вироблений за допомогою такого інноваційного методу цукор-пісок вирізняється високою якістю.Читайте також: Україна зупинила експорт цукру до Євросоюзу

Такий спосіб дозволяє зберегти якість цукросировини, уникнувши псування буряків на заводах та збільшення обсягів її переробки, зокрема, первинної, в коротші терміни. А подальша переробка сиропу продовжує сезон цукроваріння на підприємствах цукрової галузі.

Як повідомлялось, у виробничому сезоні 2023-2024 років цукрові заводи області переробили понад 3,13 мільйона цукрових буряків, що на 23 % більше у порівнянні з показником попереднього року. Вироблені 442,0 тисячі тонн цукру, що на 19% більше, аніж 2023 року.

Джерело:ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *