Швейцарія виділила понад 5 мільярдів євро на відновлення України до 2036 року

Новини Вінниці Новини Світу Новини України

Швейцарія виділяє 5 мільярдів швейцарських франків (понад 5 мільярдів євро) на відновлення України до 2036 року, посилаючи потужний сигнал солідарності з постраждалими і роблячи свій внесок у забезпечення стабільності в усій Європі.

Загалом на це (відновлення України – ред.) планують виділити 5 мільярдів швейцарських франків до 2036 року. Як перший крок, до 2028 року з бюджету міжнародного співробітництва має бути залучено близько 1,5 мільярда швейцарських франків. Ця сума наочно демонструє солідарність Швейцарії з людьми, які постраждали від війни в Україні, та підвищить стабільність на європейському континенті- йдеться в заяві Федеральної ради Швейцарії.

У Берні вважають, що ці гроші допоможуть запобігти міграційним потокам. За даними швейцарського уряду, загальна вартість відновлювальних робіт оцінюється приблизно в 440 мільярдів швейцарських франків.

Нагадаємо

Швейцарія планує провести в середині червня мирну конференцію високого рівня щодо України, в якій візьмуть участь від 80 до 100 країн, в основному з Глобального Півдня, щоб допомогти припинити війну. Участь росії залишається невизначено/

Джерело: https://unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *