«Стратегічний» розкол «у дусі Івана Грозного»: голова Крижополя побив сина-депутата

Новини Вінниці Топ

Робочий візит керівництва обласної ради та обласної адміністрації до Крижополя продовжився застіллям із алкоголем, а завершився бійкою між головою громади Володимиром Василишеним та його сином – депутатом обласної ради Юрієм. Прикметно, що обидва представляють не лише одну сім’ю, а й одну партію – «Українську стратегію Гройсмана».

Інформацію про інцидент першим оприлюднив телеграм-канал «Він.Інсайд», що спеціалізується на інсайдерській інформації з кулуарів владних установ Вінниччини. Джерела «Вінниця.ОК» факт нетверезого конфлікту між політиками-родичами підтвердили.

«Пристрасті у дусі Івана Грозного на днях розгорілись під Крижополем. У вівторок роботу Крижопільської селищної ради на чолі з Володимиром Василишеним інспектували керівники з Вінниці та депутати облради в особі сина Василишена – Юрія.

Як завжди водиться на Крижопільщині, після оглядин визначних досягнень сфери комунального господарства краю, втомлені учасники присіли попоїсти. Але не задалось… В якийсь момент, зрозумівши, що син ганьбить його та головне партію перед людьми, не виконуючи обіцянок даних виборцям, а також можливо причетний до пропажі водопровідних насосів, стратегічний очільник Крижополя накинувся на нього з кулаками.

Як-результат – синці на тілі молодшого Василишена та глибокий розкол між родичами на ідеологічному підґрунті. Хоча, можливо, ми помиляємось і усьому винна лише оковита…», – іронічно пише «Він.інсайд».

Свій пост інсайдери доповнили мемом, заснованим на картині Іллі Рєпіна «Іван Грозний вбиває свого сина».

Ми нашою редакцією гумор оцінили, проте «московську» аналогію зрозуміли не дуже. Є ж чудовий виразник конфлікту батьків та дітей в українському мистецтві – безсмертне «Я тебе породив – я тебе і вб’ю!» з «Тараса Бульби» Миколи Гоголя.

Разом із тим, наші анонімні джерела також засвідчили, що бійка між наділеними владою батьком та сином таки була.

Додамо, що робочий візит до Крижополя за участі голови ОДА Сергія Борзова та голови облради Вячеслава Соколового відбувся 16 листопада.

На сайті громади відзвітували, що високі гості перевірили капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Гаврилюка та хід будівництва спортивного майданчика на території закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *