Бригада тероборони Вінниччини перемогла на змаганнях Сухопутних військ ЗСУ

Новини Вінниці

Бійці бригади територіальної оборони Вінницької області здобули перше місце у конкурсі на найкращий стрілецький взвод Сухопутних військ ЗСУ, передає інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform. За словами командира частини підполковника Юрія Парадюка, підрозділ готувався до змагань кілька місяців, а тому результат є цілком очікуваним.  

«Подібні конкурси потребують насамперед злагодженості роботи в межах підрозділу. Та завдяки регулярним тренуванням у нас із цим проблем немає, – ділиться підполковник Юрій Паралюк. – Як би наші воїни не втомлювались на заняттях, вони хочуть ще більше стріляти і тренуватись. Кажуть: треба ж постійно вдосконалюватись! Тож, окрім планових заходів, стрілецьких днів, вони ще й зустрічаються «неформально». Часто самостійно збираються і випробовують себе у скелелазінні та інших активностях. Нещодавно вдалось організувати стрибки з парашутами на безоплатній основі. Усе це позитивно впливає як на фізичну силу та витривалість, так і на відчуття командного духу!».

Юрій Парадюк стверджує, що більше половини резервістів Вінницької бригади тероборони, які брали участь у змаганнях, є учасниками бойових дій.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *