Вінницькі тхеквондисти перемогли на Кубку України

Новини Вінниці

Сім золотих, три срібні та одна бронзова медаль – із таким доробком повернулась команда вінничан з Кубку України з Тхеквондо-ВТФ у розділі пумсе. Такі результати дозволили вінницькому колективу посісти на турнірі перше командне місце.

Як пише видання «Вінницька Арена», Вінниччину на змаганнях представляли учасники спортклубу «Сенсей» Анна Русавська, Максим Голуб та Володимир Неменко на чолі з тренером Аліною Новинюк.   

«Пумсе – це показові виступи, – розповідає старший тренер збірної команди області з тхеквондо-ВТФ Аліна Новинюк. – Регламентом змагань передбачені індивідуальні, парні, та командні виступи, а також програма фрістайл. Ми взяли нагороди у всіх розділах окрім командного. Володя Неменко також здобув «бронзу» у розділі керугі. Це класичні двобої. На жаль, Анна та Максим тут залишились без нагород. Останнього часу у зв’язку з навчанням в них не було часу для нормального тренувального процесу. Окрім того, нам не вистачає електронних жилетів. Без сучасного спорядження у дорослому тхеквондо немає що робити. Втім, я задоволена. Вони максимально виправдали мої сподівання».

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *