«Можливо, це наш майбутній президент!»: Порошенко відрекомендував липівчанам Василя Авраменка

Новини Вінниці Топ

Поспівали народних (і не тільки) пісень, поспілкувались про проблеми України та громади, а також домовились зібратись разом на куліш – саме так пройшла зустріч Петра Порошенка із мешканцями Липовця. Втім, найголовніше – п’ятий Президент особисто представив липівчанам кандидата на посаду голови громади від «Європейської Солідарності» Василя Авраменка.

Петро Порошенко завітав до Липовця ввечері 29 вересня, аби відрекомендувати громадянам директора місцевої школи №1, учасника бойових дій на Донбасі, громадського активіста та тренера з єдиноборств Василя Авраменка.

«Коли я вперше побачив біографію Василя Авраменка, я зрозумів: ми не помилилися, коли висунили його у кандидати на посаду голови громади. Ми з ним багато у чому схожі. Принаймні тим, що свого часу я виконав норматив майстра спорту з дзюдо, а Василь – КМС із самбо. Словом, ми обидва з ним дамо собі раду якщо що! А ще, я думаю, що, можливо, це наш майбутній президент. Було б добре мати президента з Липовця!», – звернувся Петро Порошенко до липівчан зі сцени на площі у центрі міста.

Також п’ятий Президент відзначив, що політичні опоненти Авраменка вже вдаються до брудних методів передвиборчої боротьби. Так, кандидатом зареєстрували його «клона» – студента аграрного університету Василя Петровича Авраменка. До такої технології зазвичай вдаються для того, щоб відібрати голоси у рейтингового кандидата, «перевести» їх на «двійника».

«Ми направимо листа в поліцію, аби розібратись – що це за новий Авраменко? А вас застерігаю: навпроти нашого Авраменка буде стояти позначка «ЄС» – це як знак якості, за нього голосуйте. А навпроти іншого Авраменка не буде нічого – от за «нічого» голосів не віддавайте!», – попросив громадян Петро Порошенко.

Сам Авраменко, взявши слово, зазначив, що пишається рідним містом, але обурюється такими нечесними виборчими перегонами. Вони, каже кандидат, лише роз’єднують громаду, що явно йде не на користь спільному майбутньому:

«У нас чудова громада, я фанат нашого Липовця. Липовець – не громада скандалів, це громада прекрасних людей. І від себе обіцяю, що на посаді голови перш за все зроблю нашу територіальну громаду об’єднаною. Першим кроком після виборів буде об’єднання нашої громадськості. У мене є сильна команда, є фахові люди, які знають, як вести Липовець до успіху. Все у нас із вами вийде!».

Петро Порошенко, в свою чергу, пообіцяв, що у разі перемоги Авраменка, Липовець завжди зможе сподіватись на допомогу всієї «Європейської Солідарності» та на його особисту підтримку.

«Відстань між головою громади та фракцією «ЄС» у Верховній Раді буде максимально короткою. Василь Авраменко буде мати мій особистий телефон. Щось не буде виходити – ми всі допоможемо. Я особисто теж допоможу!», – пообіцяв лідер «Європейської Солідарності».

Зауважимо, що перед виходом на сцену Порошенка та Авраменка для липівчан грав та співав фронтмен гурту «Широкий лан» Святослав Бойко. Разом із публікою він виконував народні пісні та хіти українського патріотичного року, зокрема композицію «Меч Арея».

«Зазвичай, коли ми кудись їдемо зі Святославом, то всі разом готуємо куліш. Такий, як треба: із м’ясом, салом, шкварками. Але сьогодні нам порадили цього не робити, адже це можуть сприйняти як підкуп виборців. Тому, прошу, голосуйте за Авраменка, щоб ми цілком законно могли щороку збиратись із вами на куліш!», – напівжартома сказав п’ятий Президент.

Містянам ідея сподобалась. Одобрили вони і кандидатуру Василя Авраменка: у відповідь на запитання Порошенка «хто згоден підтримати Авраменка на виборах» всі відвідувачі зустрічі підняли руки. 

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *