У Вінниці ветерани та їхні сім’ї можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію

Новини Вінниці

З 1 вересня вінницькі ветерани, члени їхніх родин і сім’ї загиблих можуть звернутися за безкоштовною юридичною консультацією. Послуги надають у Ветеранському просторі, що за адресою вулиця Єрусалимка, 8 щовівторка та щочетверга із 15:00 до 17:00.

Як передає інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform, у вказані дні та години начальниця відділу первинної правової допомоги Вінницької міської ради Людмила Люльчак надає ветеранам роз’яснення, як оформити спадщину чи зареєструвати земельну ділянку, розповідає, хто має пільги та як їх оформити, у чому суть пенсійної чи медичної реформи тощо. Окрім того, вона допомагає складати заяви, скарги, інші документи правового характеру, але окрім процесуальних.

Також у Ветеранському просторі учасники бойових дій можуть отримати вторинну правову допомогу. Її безкоштовно надають юристи  Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, які співпрацюють із  ветеранським простором.

Щоб отримати юридичну допомогу без черги та із дотриманням карантинних вимог, вінничани можуть попередньо записатись за телефоном: 0679594065.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *