У Вінниці 4 вересня на центральній алеї Лісопарку відбудеться конкурс “Шалені перегони”

Новини Вінниці

У Вінниці 4 вересня на центральній алеї Лісопарку відбудеться конкурс “Шалені перегони”. Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

До участі запрошують дітей, віком від трьох до 12 років, які полюбляють кататися на велосипедах, самокатах та біговелах. Для найшвидших учасників організатори конкурсу – відділ молодіжної політики міської ради та VinSmart Центр – підготували подарунки. Для того, аби взяти участь у перегонах, батьки мають зареєструвати своїх дітей за посиланням: https://forms.gle/3wbAmbHvTJBAZ1ck8 або за тел.: 093 229 44 47.

Хлопчики та дівчатка змагатимуться у різних вікових групах на своїх транспортних засобах. Для велосипедистів буде три групи: 3-4 роки, 5-6 років, 7-9 років, 10-12 років.На самокатах змагатимуться діти 3-5 років, а на біговелах – хлопчики та дівчатка 3-4 років. З собою необхідно мати шолом.

«Реєстрація розпочнеться о 10:00, конкурс стартує о 10:30. Переможців визначатимуть у кожній віковій групі, дівчатка та хлопчики змагатимуться окремо. Переможцями стануть ті дітки, які дістануться фінішу найшвидше. Всі учасники отримають подяки та сувеніри, а найшвидші – призи», – каже начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *