Юнацькі збірні України з флаг-футболу тренуватимуть вінничани

Новини Вінниці

Представники «Вінницьких Вовків» Євген Хомин та Катерина Тетерук призначені головними тренерами юнацьких збірних України з флаг-футболу. Як інформує видання «Вінницька Арена», Євген тренуватиме команду U-17, а Катерина – U-15.

Днями у Вінниці відбулись перші в історії відбіркові збори юних футболістів до національних збірних з флаг-футболу, (безконтактного різновиду американського футболу) вікових груп U-15 та U-17. Вже у вересні ці дві команди братимуть участь в чемпіонаті Європи з флаг-футболу, який пройде в Італії (м. Гросетто).

Відстоювати своє право представляти Україну на міжнародній арені зібралось близько 50 спортсменів із чотирьох клубів: «Молотобійці» (Київ), «Азовські Дельфіни» (Маріуполь), «Орли» (Здолбунів) і «Вовки» (Вінниця). 

До речі, більше половини гравців, відібраних до юнацьких збірних України, представляють Вінницю.   

Тренер команди U-17 Євген Хомин є гравцем команди з американського футболу «Вінницькі Вовки» та президентом  Вінницької обласної федерації американського футболу. Наставниця колективу U-15 Катерина Тетерук – гравчиня та тренерка жіночої команди з флаг-футболу «Вінницькі Вовчиці».

Актуальні новини Вінниці та області в нашому Telegram-каналі та на Facebook-сторінці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *