У Вінниці вимагають аудиту комунального телеканалу «Віта» (відео)

Відео Новини Вінниці Топ

Вінницька територіальна організація партії «Європейська Солідарність» вимагає аудиту комунального  телеканалу міської ради «Віта». У партії зазначають: у бюджеті громади на 2021 рік скорочено видатки на соціальні потреби, зокрема на безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільговиків, при цьому на функціонування телеканалу виділили понад 20 мільйонів гривень.

Як стверджують у ЄС, телеканал, який повністю забезпечують мешканці Вінниці зі своїх податків, не приділяє уваги проблемам міста, натомість займається промоцією діючої місцевої влади за бюджетні кошти.

«Ми вимагаємо аудиту телеканалу «Віта», фінансового звіту про його діяльність та зменшення його бюджету. Громада має розуміти на що витрачаються кошти, яку роботу виконує комунальний телеканал, для чого він нам потрібний?», – заявив куратор вінницької територіальної організації ЄС Василь Зернецький у своєму блозі на ютуб-каналі «Вінниця Now».

Незадоволення роботою «Віти» висловлює і громадскість. Так, у Facebook-блозі «Інакше» можна прочитати допис, в якому автор звертає увагу на опубліковау на сайті «Віти» новину про рейтинг довіри до екс-прем’єра Володимира Гройсмана – лідера «правлячої» у місті партії.

«Цього року з наших з вами кишень на утримання цього медіа взяли та поклали 20 мільйонів гривень. Що ми хочемо почитати на сайті НАШОГО ЗМІ, роботу якого МИ з вами оплачуємо? Ну, може про землю онкоцентру, яку дерибанить монобільшість в облраді? Може про Замкову гору, яку дерибанить монобільшість міської ради? Може про гидотну воду з крану, яка смердить, тому що «водорості стресують» (принаймні, так стверджують у КП «Вінницяоблводоканал»)? Може, про якісь проблеми, які турбують людей, що платять зарплату журналістам-«комунальникам», га?

Ні, вінницькі журналісти-«комунальники» працювати на свого роботодавця не хочуть, вони хочуть публікувати свіжі рейтинги, що свідчать про неосяжну довіру народу до одного солідного на вигляд чоловіка у костюмі з краваткою»,– іронізує автор.

Читайте також: «Безкоштовний транспорт – можливий! Якби вінницька влада себе менше хвалила»

Головні новини дня – в нашому Telegram-каналі

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *