У Жмеринці мітингували підприємці та працівники закладів харчування

Новини Вінниці

Працівники закладів громадського харчування та підприємці зі Жмеринки вийшли на мітинг проти жорсткого карантину. Протестувальники вимагали відновити роботу кафе та кавʼярень: вони у громаді зачинені з 22 березня у зв’язку з введенням обмежень «червоної» зони, повідомляє «Суспільне. Вінниця».

Учасники акції підготували до міської ради звернення. У ньому підприємці, зокрема просять про грошову компенсацію.

«Вимоги у нас були такі: якщо вони нас закривають повністю, то щоб дали нам компенсацію для людей, щоб звільнили від податків. Це якщо ми перебуваємо у «червоній зоні». Якщо ж ми у «помаранчевій», то мають бути однакові умови. А не всі працюють, а одні тільки ми закриті», – розповідає одна з протестувальниць.

Підприємиця зауважує: у її закладі харчування усіх санітарних вимог дотримуються з початку карантину: засоби дезінфекції є, відвідувачів садять через стіл по чотири людини, персонал – у масках. За таких умов, каже, кафе та ресторани не можуть бути розповсюджувачем інфекції.

На позачерговому засіданні, куди запросили учасників акції, міська комісія з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила дозволити закладам громадського харчування працювати – до 22 години.

«Заборонено розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані менше, ніж два метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за столом без урахування дітей віком до вісімнадцяти років. Працювати за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються у ньому у засобах індивідуального захисту», – каже заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Ольга Боровська .

Від початку введення на території Жмеринської ТГ обмежень «червоної» зони захворюваність на коронавірус збільшується: 29 березня – 134 хворих на COVID-19 та з підозрою, 30 березня – 129, 31 – 133. Завантаженість лікарень складає 92-100%.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *