Пенсії по 7 тис. грн. Хто і коли їх зможе отримувати?

Новини Вінниці Новини України

У Мінсоцполітики анонсували пенсії до 7 тис. грн: хто і коли отримуватиме таку виплату

Такі виплати можливі для майбутніх пенсіонерів.
У Мінсоцполітики анонсували пенсії до 7 тис. грн: хто і коли отримуватиме таку виплату.

Після запуску накопичувальної пенсійної системи в Україні громадяни у майбутньому можуть почати отримувати виплату розміром 7 тисяч гривень.

Про це розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна в інтерв’ю “РБК-Україна”.

За її словами, приклад такої моделі представили президенту України Володимиру Зеленському. Але для реалізації ініціативи необхідно навести лад у солідарній системі.

“За нинішніх зарплат, за мінімальної прибутковості, людина змогла б одержувати з двох джерел – солідарного і накопичувального рівнів – 7 тисяч гривень. Це середня виплата“, – сказала Лазебна.

Очільниця Мінсоцполітики уточнила, якщо людина за 35 років буде відкладати по 600 гривень, то це дозволило б надалі отримувати виплати протягом 15 років у середньому за 3 200 гривень. До цієї суми додається пенсія із солідарної системи 3 500 грн.

“Це, звичайно, в цінах сьогоднішнього дня. Ми взяли для розрахунків річну прибутковість в 3% вище інфляції (0,25% в місяць) – це реальний рівень”, – вважає Лазебна.

ПФУ від 1 квітня перерахує виплати пенсіонерам, які працюють. На перерахунок можуть розраховувати ті, хто вийшов на пенсію два роки тому.

Джерело новини

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *