На Вінниччині ТЕС має відшкодувати понад 2 мільйони гривень через шкоду довкіллю

Новини Вінниці

Керівництво однієї з теплоелектростанцій Вінниччині муситиме сплатити понад 2,1 мільйона гривень збитків державі, завданих довкіллю. Як повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, гідроелектростанція, яка є частиною ТЕС, використовувала воду без затверджених дозволом на спеціальне водокористування лімітів пропуску води через гідровузли.

Відомо, що в жовтні 2020 року рішенням Господарського суду Вінницької області в задоволенні позову прокуратури відмовлено. Не погоджуючись із рішенням, прокурор подав скаргу до Північно-західного апеляційного господарського суду, в якій просив скасувати його, обґрунтовуючи тим, що суд першої інстанції не надав належної оцінки доказам у справі.

Зокрема, місцевий господарський суд не врахував, що у дозволі ТЕС не зазначено ліміту пропуску води через гідровузли та відсутній дозвіл одного з видів спеціального водокористування. Відтак протягом року підприємство використовувало воду понаднормово, завдавши таким чином державі збитків на суму понад 2,1 млн грн.

У лютому 2021 року Північно-західний апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури до теплової електричної станції, зобов’язавши підприємство відшкодувати збитки в у повному обсязі.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *