Для повернення «готівкового» проїзду в транспорті Вінниці пропонують встановити термінали

Новини Вінниці

На сайті єдиного реєстру місцевих петицій опублікували звернення до Вінницької міської ради з пропозицією встановити в громадському транспорті термінали, за допомогою яких вінничани та гості міста могли б розраховуватися за проїзд готівкою.

«Є пропозиція додати можливість розрахунку готівкою в подібних терміналах, котрі будуть розміщуватися в трамваях, тролейбусах та автобусах, при цьому вони прийматимуть в купюроприймачі банкноти номіналом 1 та 2 гривні, а також, якщо є технічна можливість – і монети, в автобусах, окрім того, такі термінали можуть приймати банкноти 5 гривень; ці термінали роздруковуватимуть квитки на проїзд подібно до того, як їх наразі роздруковує термінал в транспорті, котрий дає можливість пасажирам розраховуватися банківською карткою.

Реалізація даного проєкту допоможе людям, котрі не мають при собі банківської картки та не мають грошей на мобільному рахунку в момент проїзду в транспорті розрахуватися за проїзд готівкою або монетами. Особливо цьому будуть раді гості нашого міста, котрі приїжджатимуть до нас з інших куточків», – йдеться в петиції.

Автор звернення Анатолій Штурма також зазначає, що реалізація подібного проєкту забезпечить додаткову зручність пасажирам та створить належні умови розрахунку за проїзд для тих, хто рідко користується банківськими картками.

«При цьому, як і раніше, залишатимуться термінали для розрахування за проїзд безготівково та за допомогою картки вінничанина», – підкреслює чоловік.

Для того, щоб в міській раді звернення розглянули, за нього мають проголосувати 350 вінничан. Станом на сьогодні петицію підтримали 23 людини. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

У нашого сайту тепер є Telegram

Також запрошуємо на нашу Facebook-сторінку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *