Вінницький оборонний завод матиме нового директора

Новини Вінниці

У 45-го експерементального механічного заводу у Вінниці буде новий директор. Про зміну керівництва заводу заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв під час робочого візиту на підприємство, повідомляє Вінниця.Info.

Нинішньому директору Миколі Чумаку Юрій Гусєв запропонував стати радником з питань розвитку підприємства.

«Я хочу подякувати Миколі Федоровичу за його багаторічну роботу. Кажуть, що ми могли втратити це підприємство, а Ви його відстояли. Микола Федорович багато років присвятив цьому підприємству і я хочу відзначити його відзнакою «Укроборонпрому», – сказав Юрій Гусєв

Керівника 45-го експериментального механічного заводу призначать після проведення конкурсу.

Для довідки:

45-й експериментальний механічний завод у Вінниці входить в Державний концерн «Укроборонпром». Підприємство здійснює виробництво, ремонт й технічне обслуговування технічних засобів транспортування, заправлення, перекачування й зберігання нафтопродуктів. У Вінниці завод функціонує з вересня 1943 року та спочатку мав профіль ремонтного. В 1950 році підприємство перепрофілювали на машинобудівне.

В березні 2014 року завод було залучено до виконання військового замовлення з відновлення й ремонту техніки й військового майна збройних сил України, кількість робітників заводу збільшено на 120 осіб й вона склала майже 450 осіб. Після початку війни на сході України обсяг робіт з виконання оборонного замовлення було збільшено. Тут реанімують автівки, які повертаються з зони ООС, виготовляють танкові ремонтні майстерні, розробляють нові типи техніки для армії.

У 2019-ому році завод почав виготовляти авіазаправники для армії та цивільної авіації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *