У Вінницькій області понад 10% зареєстрованих абітурієнтів пропустили ЗНО з англійської

Новини Вінниці

У Вінницькій області в основній сесії ЗНО з англійської мови, що відбулася 7 липня, взяли участь 3650 осіб, а загалом зареєструвалися – 4082. Тобто явка абітурієнтів склала 89,41%, не з’явилися – 432 осіб. Про це повідомляє регіональний центр оцінювання якості освіти.

Там нагадують, що учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови розміщено 8 липня в розділі «ЗНО-2020. Англійська мова» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *