Наприкінці серпня у Ладижині відбудуться перші відкриті літні Спортивні ігри Вінниччини з паралімпійських видів спорту

Новини Вінниці Топ

На сайті відділення Національного Олімпійського комітету України повідомляють, що ігри відбудуться 28-29 серпня. Спортсмени змагатимуться у п’яти видах спорту. Зокрема, це легка атлетика (біг, метання спису, штовхання ядра), кульова стрільба (з пневматичного пістолету Crosman C11), стрільба з луку, пауерліфтинг та триатлон.

– Можна сказати, що це обласні Паралімпійські ігри. Організаторами змагань виступають спортивний клуб «Сіндо» та Вінницький регіональний центр «Інваспорт» за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Ладижинської міської ради, – розповів співорганізатор змагань Сергій Брушніцький.

Повідомляють, що у змаганнях візьмуть участь особи з інвалідністю з Ладижина, інших міст та районів Вінницької області, а також запрошені спортсмени з інших регіонів України. Це особи з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору й з ментальними розладами.

Змагання відбудуться у трьох вікових категоріях: юнаки (8-12 років), юніори (13-15 років) та дорослі (від 16 років й старші).

– Для усіх категорій передбачені різні види спорту, у яких можна себе проявити. Учасники виступатимуть у різних категоріях, відповідно до своїх нозологій, – додає Сергій Брушніцький. – Кожен спортсмен може змагатися у різних видах спорту, але не більше, ніж у трьох.

До речі, участь у змаганнях безкоштовна, а кожен переможець та призер отримає нагороди та подарунки. Заявки на участь приймаються до десятого липня.

Наразі ще також шукають партнерів ігор, які б могли підтримати змагання, оскільки обладнання та інвентар для проведення змагань частково потрібно буде купувати, а нагородна атрибутика ексклюзивна та виготовляється під замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *