Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Новини Вінниці Статті

Зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме в ІІІ етапи.

Перший етап – пробне ЗНО. Його можна складати як безпосередньо на пункті тестування, так і в онлайн режимі, отримавши завдання в особистому кабінеті.

Другий етап – основне зовнішнє незалежне оцінювання. На сьогодні для його проведення вже створено 63 пункти тестування  і зареєстровано 15763 учасника.

25 червня – відбудеться перше тестування з математики;

17 липня – завершиться оцінювання з різних дисциплін;

до 29 липня оприлюднять результати ЗНО;

з 27 липня по 10 серпня триватиме додаткова сесія.

Третій етап тестування – це вступ до магістратури. Єдиний вступний іспит відбудеться 1 липня, а єдине фахове вступне випробування – 3 липня. Пункт тестування – «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

«Під час проведення ЗНО необхідно чітко дотримуватись гігієнічних та санітарних приписів. – підкреслив Ігор Івасюк. – В аудиторії може знаходитися не більше 15 учасників. Якщо на пункті оцінювання перебуває більше, ніж 180 осіб, то обов`язкова присутність двох медпрацівників. Органам місцевої влади необхідно забезпечити підвіз учнів до пунктів тестування шкільними автобусами. Маршрути чітко прописані на сайті Центру оцінювання якості освіти. Також   створено  гарячу лінію я з питань організації ЗНО» – підкреслив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк

 Підбиваючи підсумки засідання, Ігор Івасюк акцентував увагу на ключовій меті освітньої реформи – проведення державної підсумкової атестації винятково у форматі ЗНО, що сприятиме підвищенню якості освітніх послуг та унеможливить корупційні прояви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *