Голограмні марки “Комахи України” отримали гран-прі WIPA (відео)

Відео Новини України

Голограмні марки “Комахи України” від “Укрпошти” вибороли гран-прі Міжнародного конкурсу WIPA. За перемогу боролися марки 50 країн. Про це повідомляється на сайті “Укрпошти”.

Голограмні марки «Комахи України», що випустила Укрпошта, здобули філателістичне олімпійське золото – гран-прі Міжнародного конкурсу на найкращу марку 2018 р. WIPA (м. Відень, Австрія)“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ця перемога стала першою за всю історію сучасного української філателії. Крім того, для марок була вперше використана сучасна технологія – тиснення голографічною плівкою.

Маркований аркуш було введено в обіг 3 липня 2018 року, тиражем 30 тисяч примірників. Номінал кожної марки становить 7,5 грн, вартість маркового аркуша – 52,50 грн.

На аркуші представлено 7 марок із зображенням комах: «Цикада звичайна», «Красуня діва», «Мінливець малий», «Богомол звичайний», «Бабка жовта», «Коник сірий», «Садовий джміль». Авторами випуску об’ємних ілюстрацій марок є художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

У листопаді 2019 року голограмні марки Укрпошти із серії «Комахи України» отримали також 2 місце на міжнародному конкурсі «Краща марка світу», переможців якого було оголошено у Мадриді (Іспанія).

Гран-прі WIPA проходить у Відні з 1981 року та щорічно присуджується найкрасивішій поштовій марці світу.

Фото: www.ukrposhta.ua

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *