До 65 тисяч доларів – за одну: понад 600 пакистанок продали у Китай як наречених

Новини Світу

Понад 600 дівчат і жінок з усього Пакистану продали як наречених китайським чоловікам і вивезли у КНР.

Повний список імен склали пакистанські слідчі, передає ТСН з посиланням на розслідування агенції Associated Press.

Схема, яку викрили, охоплює торгівлю жінками у 2018 році. Після оприлюднення цих даних, потік дівчат в Китай трохи зменшився, але цифри набагато більші ніж в списку.

Причиною цього називають тиск з боку урядових чиновників, які бояться поставити під удар торговельно-економічні відносини між ІРП і КНР, які перебувають у тісному військово-політичному союзі, спрямованому проти Індії.

Деякі жінки, які потрапили до списку, спочатку відмовлялися давати свідчення, оскільки їм або погрожували, або підкуповували.

Кілька вищих посадових осіб, знайомих з подіями, сказали, що розслідування торгівлі людьми сповільнилося, а слідчі розчарувалися. Чиновники, які говорили з журналістами, робили це тільки при умові анонімності, тому що боялися репресій.

  • Китайські та пакистанські брокери беруть у нареченого від 4 мільйонів до 10 мільйонів рупій (25 тисяч і 65 тисяч доларів), але сім’ї дають лише близько 200 тисяч рупій (1500 доларів), – розповів один з чиновників.

Наголошується, що попит на закордонних наречених у Китаї з’явився через неоднорідний гендерний склад населення цієї країни, де приблизно на 34 мільйони більше чоловіків, ніж жінок.

Джерело: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *