Рецидивіст, що пограбував жінку у Крижополі, проведе за ґратами майже 5 років

Новини Вінниці

Чоловіку, який у грудні минулого року  пограбував 61-річну жінку, призначили покарання. Відповідно до вироку Піщанського районного суду, неодноразово судимий чоловік проведе за ґратами майже 5 років.

За даними відділу комунікації головного управління поліції Вінницької області, 21 грудня 2018 року близько 21.00 години на вулиці Героїв України у смт Крижопіль зловмисник напав на місцеву жительку. У потерпілої він намагався відібрати сумку з особистими речами. Коли жінка почала кликати на допомогу та чинити супротив нападнику, він кинувся навтьоки, забравши її мобільний телефон, що випав з її рук.

Зловмисника працівники поліції розшукали та затримали протягом кількох годин. Як з’ясувалось, за місяць до вчинення цього злочину він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення майнових злочинів.
Оцінивши зібрані під час досудового розслідування докази, суд визнав 30-річного підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я), та призначив покарання 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *