У Вінниці оштрафували студентів, які намагалися зламати бронзових тваринок на мосту (відео)

Відео Новини Вінниці

Вінницький суд визнав винними двох студентів, які 18 листопада намагалися пошкодити скульптуру мурчика та гусей на Київському мосту.

Правопорушення зафіксувала камера «Ситуаційного центру». Молодиків затримали та доставили до Київського відділку поліції. Ними виявились курсанти одного з ВНЗ Вінниці.

Завдяки відеоаналітиці по вул. В'ячеслава Чорновола на Київському мосту був виявлений та зафіксований факт хуліганських дій двох невідомих осіб чоловічої статі, які розважаючись, намагалися пошкодити елементи благоустрою на перилах постійної огорожі мосту, а саме бронзових скульптур кота та гусей. На місце події прибули екіпажі патрульної поліції. Правопорушників затримано та доставлено до Київського ВП ВВП ГУНП у Вінницькій області. Осіб встановлено, ними виявились курсанти одного з ВНЗ Вінниці. Працівниками поліції Київського ВП ВВП відносно правопорушників адміністративних матеріалів за вчинення хуліганських дій не складалося. Останні були опитані та відпущені. Про дане правопорушення повідомлено КП «Муніципальна варта» ВМР.

Gepostet von Ситуаційний центр м. Вінниця am Freitag, 15. November 2019

Їх оштрафували за статтею «дрібне хуліганство».

За свою «нелюбов» до бронзових тварин вони заплатять штраф — по 119 гривень кожен.

  • На судовому засіданні правопорушники щиро каялися, запевняли суд, що більше такого не повториться та разом з тим, пояснили, що хотіли сфотографуватися зі скульптурою кота, але не мали наміру її ламати, – йдеться на сайті Вінницького міського суду Вінницької області.
Щиро каялися та обіцяли більше такого не робити: студентів, які намагались пошкодити бронзового кота, покарали гривнею

Довідка: Стаття 173. Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *