Українець став тріумфатором перших Всесвітніх автоспортивних ігор

Новини України

Національна команда України взяла участь у перших Всесвітніх автоспортивних іграх що проводились у Римі, та у яких взяли участь 197 спортсменів у 49 національних командах. Про це інформує ММСУ.

Додому українці повернулася із “золотом”, третім командним місцем та відзнакою Міжнародної Автомобільної федерації (FIA).

Програма перших Всесвітніх автоспортивних ігор включала шість дисциплін: “GT Cup”, “Touring Car Cup”, “Formula 4 Cup”, “Drifting Cup”, “Karting Slalom Cup”, “Digital Cup”.

У “Karting Slalom Cup” Україну представляли юніори 16-річна Вероніка Кононенко та 15-річний багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з картингу, майстер спорту Георгій Красько.

У дисципліні “Karting Slalom Cup” вони змагалися єдиною командою. Змагання проходили у форматі паралельного слалому-естафети. Українці потрапили до топ-16 та за результатами посіли 13 місце з 29 національних команд-учасниць.

Та переможною для національної збірної стала дисципліна “Drifting Cup”, де честь країни відстоював чемпіон України з дрифтингу, багаторазовий переможець міжнародних та національних змагань з дрифтингу Дмитро Іллюк. Він виборов перше місце, обійшовши всіх суперників з 22 країн світу.

Примітно, що перемога Іллюка дозволила національній збірній посісти на Всесвітніх автоспортивних іграх FIA-2019 почесне третє загальнокомандне місце (поділивши його з командами Нідерландів та Японії).